TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Klienci indywidualni
 • Konto osobiste z aplikacją Moje ING

  Otwórz konto dopasowane do Ciebie

  sprawdź
   
 • Pożyczka gotówkowa

  Pieniądze trzeba oddać, ale to co zyskasz, to Twoje

  sprawdź ofertę
   
 • Kredyt hipoteczny

  Mieszkaj tak jak chcesz. Pomożemy Ci to zrealizować

  sprawdź
   

Konto Direct z Moim ING

Bankowość internetowa Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz.

Oszczędności

Oszczędzania można się nauczyć. Zwłaszcza z Otwartym Kontem Oszczędnościowym oprocentowanym 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia1 i innymi produktami wspierającymi oszczędzanie.

Pożyczka gotówkowa RRSO 7,76%

Weź pożyczkę gotówkową i zamień plany na działania. Dostępna szybko i bez zbędnych formalności przez internet lub w czasie jednej wizyty w oddziale.

Kredyt hipoteczny RRSO 4,44%

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Teraz obniżona marża albo 0% prowizji, pomoc specjalisty hipotecznego oraz dodatkowa gotówka na dowolny cel.

1. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start" i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

do góry
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 28.11.2018. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , infolinia: 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.17.8.1.0.0